sekcja filmowa Plan 9
 START 
 FILMY 
FILMY Z MARGINESU
FILMY NIEUKOŃCZONE
                    
ENGLISH VERSION

"Alien Ridlle Series (odcinek 2)"
aka "Prof. Esef 2"

Wystąpili: szalony KaPelusznik
Scenariusz: szalony KaPelusznik
Reżyseria: szalony KaPelusznik, Karis
Zdjęcia: Karis, Jacek Paluchowski
Montaż/dźwięk/FX: szalony KaPelusznik 
Muzyka: The World Of SF by ZYX Music, Bee Gees
Data Produkcji: 3-8.11.2000

Alien Riddle Series (zwany profesorem Esefem) część 1 był samotną zabawą w piwnicy. Chciałem nakręcić coś z "efektami specjalnymi" i "akcją". Powstał dość bezsensowny film z dialogami, których nie było (słychać, a postać nie rusza ustami:) i z prostym efektem specjalnym - klonowaniem. Druga część miała być rozwinięciem pierwszej (i jest) oraz doprowadzeniem do ekstremum tego co w pierwszej było najlepsze - humor, klimat lat '70 (duża zasługa muzyki) i ja w trzech wersjach. Wszystko wskazuje na to, że powstaną następne części ARS - w trzeciej będzie mnie czterech, w czwartej pięciu, itd:)).

Jeszcze kilka słów wprowadzenia - streszczenie pierwszej części pod tytułem "The Grey Zombies, life and almost death of professor Esef and the secret of the pyramids!":

Na początku poznajemy profesora Esefa i Ab Ar Azaga.
-Profesor Esef: Urodzony - 23 Echebz 2058. Od 20 lat pracuje dla Silzla jako specjalista d/s broni robiącej duże bum. Od kilku lat rebelianci z okropnej i naprawdę dogłębnie złej organizacji - Grey Zombies - próbują go zabić. Może tym razem im się uda?
-Ab Ar Azag: Urodzony - brak danych. Od nieznanego dnia swoich narodzin trenuje i uczy się tego wszystkiego co może się przydać do zabicia człowieka. W tym odcinku jego celem jest profesor Esef. Już się boicie? Bo ja tak!

Akcja rozpoczyna się w tajnym laboratorium profesora. Ab Ar atakuje go znienacka - profesorowi cudem udaje się uniknąć śmierci. Wyciąga ukrytą broń i... okazuje się, że to latarka. Ab Ar strzela zapamiętale, ale profesor ma jeszcze jednego asa w rękawie, tzn. ukryty drugi laser. Strzelają do siebie. Ab Ar dostaje... Ach! Profesor cedzi przez zęby "Będę musiał Cię zabić!". Nagle opadają go wątpliwości - "Nie nie mogę tego zrobić!", by wreszcie wypalić dziurę  w ciele nędznego Ab Ar'a - "A jednak mogę!". Koniec. :-)

Zdjęcia z pierwszego odcinka Alien Riddle Series:
 
 
 
ŚCIĄGNIJ:

kapelusznik_esef2.zip

format: WMV (.zip)
objętość: 18,7 MB
czas: 00:06:45
rozdzielczość: 384x288
FILMY: KRYPTA | UNIWERSYTET | OPERACJA Z9 | CYBERZAGADKA | SYNDYKAT SPRAWIEDLIWOŚCI 2
ELEKTROLUX WORJORS | ESEF 2 | POLSKI NINJA
FILMY NIEUKOŃCZONE: AVALON:PRELOADED 67% | WIEDŹMIN I MIASTO UMARŁYCH | OSTATNIA SZANSA
FILMY Z MARGINESU

 
eXTReMe Tracker